Повернення товару

Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 календарних днів з моменту отримання замовлення. Обмін і повернення товару здійснюється, якщо вказаний товар не був у споживанні, збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, фабричні ярлики і оригінальна упаковка, а також за наявності документа, що підтверджує факт покупки.


Ми залишаємо за собою право не приймати повернуті товари, якщо вони були доставлені після закінчення 14-денного терміну, або якщо товар, який підлягає поверненню, отриманий з видимими слідами використання.


Правила повернення товарів, придбаних в інтернет-магазині MMSW регулюються Законом України «Про захист прав споживачів».


Плата за доставку товарів для повернення або обміну залежить від відповідальності клієнта, крім того, клієнти за межами України несуть відповідальність за податки та мита.


Будь ласка, переконуйтеся, що всі речі повернуті нові, невикористані і всi етикетки одягу MMSW все ще прикріплені. Повернення, яке не відповідає нашій політиці, не буде прийнятий і буде відправлений клієнту.


Ви можете обміняти або повернути товар протягом 14 днів з дня покупки. При відправці з України поштова марка України повинна бути датована до закінчення 14 днів після здійснення покупки.


Обмін

 Обмін може бути здійснений протягом 14 календарних днів після фактичного отримання посилки. Також для оформлення обміну ви можете зв'язатися з нашим менеджером зручним для вас способом.


Повернення

Повернення можна оформити протягом 14 календарних днів після фактичного отримання посилки. Перед фактичної відправкою товару зв'яжіться з вашим менеджером, щоб повідомити про повернення. Отриманий нами повернення обов'язково проходить контроль якості: до повернення приймаються тільки вироби, що мають товарний вигляд і без слідів експлуатації (запаху, мятості, плям, прання), а також в оригінальній упаковці. Ми маємо право не прийнятий повернення на виріб, який не пройде такий контроль.


Не забудьте зберегти ваші поштові квитанції на повернення товару, щоб мати можливість відстежувати посилку. При поверненні товару з-за меж України, переконайтеся, що ви відзначили вашу посилку як "повернення", щоб уникнути непередбачених митних витрат.


Індивідуальні замовлення і товари зі знижкою

Індивідуальні замовлення на вироби поверненню та обміну не підлягають через те, що воно проводиться по заданих параметрах покупця. Також не підлягають обміну та поверненню акційні товари, придбані зі знижкою, і така категорія товарів як купальники, натільна білизна, топи і прирівняні до них вироби.


Обмін можливий в разі виявлення виробничої помилки, невідповідності розміру або іншого браку. У такомуу випадку всі витрати за доставку оплачуються нами.